Renginiai

 • Andrijauskų trio. CD pristatymas | Kaunas

  Koncertas
  23
  sausio 2020 m. | 18:30
  Kauno valstybinis lėlių teatras
 • Andrijauskų trio. CD pristatymas | Kaunas

  Koncertas

  Andrijauskų trio kviečia į kompaktinės plokštelės pristatymą

  2020 metų sausio 23 d., 18:30 val. projekte „Muzikiniai dienoraščiai“ Kauno valstybiniame lėlių teatre laukia dvi muzikinės premjeros – pirmą kartą Kaune  su koncertiniu pasirodymu atvyksta muzikalioji Andrijauskų šeimyna. Ir atvyksta su naujausiu savo darbu –  kompaktine plokštele pavadinimu „Šviesa lunguos“.

  Milda ir Teresė Andrijauskaitės – talentingos merginos unikaliais balsais, kilusios iš Zarasų, grupės „Baltos varnos“ įkūrėjos. 2017 metais kartu su grupe išleido debiutinę kompaktinę plokštelę ,„Dar nedaviau tau vardo“, 2019 metais pristatė antrąją kompaktinę pkokštelę kartu su styginių kvartetu „Virsmas“.  2018  metų gruodį didžiosiose Lietuvos arenose laumių vaidmenyse jos pasirodė miuzikle „Eglė – žalčių karalienė“. Televizijos projekte „Du balsai – viena širdis“ merginos išpopuliarėjo su žiūrovų itin pamėgta daina „Dalija“.

  Gintaras Andrijauskas – charizmatiškasis kūrėjas, grupės „Sadūnai“ muzikantas, vadovauja Zarasų kultūros centro kapelai „Čir vir vyrai“, įvaldęs armonikų meistrystės amatą, nuolatinis TV laidos „Duokim garo“ ir kitų TV projektų dalyvis, žiemos šventės „Sartai“ himno „Unt Sartų“ autorius, Daugpilio (Latvija) lietuvių bendruomenės meno vadovas, savo gyvenimą paskyręs muzikai ir Zarasų kraštui.  Gintaras Andrijauskas kartu su dainuojamosios poezijos puoselėtoju Algirdu Svidinsku buvo įkūrę grupę „Šulinys“.  Iki šiol savo tekstais kuria nemažai autorinių dainų.

  Milda, Teresė ir Gintaras Andrijauskai – dvi dukterys ir tėtis – iki šiol daugiausia muzikuodavo per šeimos šventes. Pastaraisiais metais atlikėjai rengia bendrus pasirodymus ir džiugina klausytojus. Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt; tel. 8 672 23266 ir koncertai@bardai.lt

  Bilietus platina tiketa.lt bei likus 1 val ik renginio pradžios prie salės durų.

  Bilietų kaina 10, 12 eur. Koncerto dieną – 15 eur.