Atlikėjai/programos

Išsirinkite programą savo šventei!

Koncertai, spektakliai, poezijos skaitymai.

 • 2 dalių komedija ,, Principas“

  Dviejų dalių komedija ,,PRINCIPAS“. PREMJERA.

  Režisierė  Kristina Kazlauskaitė

   

  Iš principo visi turi principus. Iš principo – principai  yra svarbu. Visais laikais. Buvo, yra ir, turbūt, bus. Kartais tie principai virsta absurdiškai komiškomis situacijomis ir išprovokuoja dramatiškus konfliktus. Ypač – riboti, buki, beprasmiški, ne vietoje ir ne laiku. O ten, kur prasideda žmonių santykiai, na, patys suprantate… atsiranda tinkama erdvė emocijų amplitudei – nuo meilės iki neapykantos, pavydo ir kilnumo, nuoširdumo ir pozos, esmės ir smulkmeniškumo. Ir, štai, komedija virsta tragedija…

  „Bet iš principo viskas baigsis gerai, šviesiai ir su viltimi“, – apie savo naujausią darbą sako aktorė Kristina Kazlauskaitė. „Principas“ – jos režisūrinis bandymas į didžiąją sceną kūrybiškai perkelti ir sujungti dvi rusų klasiko Antono Čechovo vienaveiksmes humoreskas „Meška“ ir „Piršlybos“. „Gal kišu nosį ten, kur man nederėtų. Bijau, drebu, bet kišu“, – besiruošdama premjerai jaudinasi K. Kazlauskaitė.

  A.Čechovo ankstyvoji kūryba ne taip dažnai buvo statoma Lietuvos teatruose, tačiau ji išlieka aktuali, ironiška, joje atpažįstamos žmonių ydos, tuščios ambicijos ir kvailų principų susikirtimas su tikrove. „Ar jums atrodo, kad gyvenimas pasikeitė? O mūsų principai? Taigi viskas – tas pats! Keičiasi sistemos, technologijos, bet žmogus myli ir nekenčia, juokiasi ir verkia lygiai taip pat. Teatras mums leidžia į tai pažvelgti aštriau, ironiškiau ir kai kurias žmonių charakterio savybes išryškina iki absurdo“, – dalinasi mintimis K. Kazlauskaitė.

  Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo,  su šypsena!

  Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai:

  Andrius Kaniava,

  Gediminas Storpirštis,

  Redita Dominaitytė.

  Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.

  Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).

  - 867223266
  120
 • Andrius Kaniava

  Muzikinė programa ,,Naktis teatre“. Dainos iš muzikinių spektaklių ,,Aukštyn kojom“, ,,Meilė ir Mirtis Veronoje“, ,,Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ ir kitų. Dalyvauja: Darius Miniotas (perkusija), Sigitas Mickis (klavišiniai), Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 105 min.

  Koncertinė programa ,,Pasirodymas“. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gintas Gacevičius (būgnai), Aleksandras Ten (gitara), Tadas Dešukas (smuikas), Simonas Navickas (bosinė gitara), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  Akustinė programa. Solo. Autorinės dainos. Trukmė – 90 min.

  Andrius Kaniava ir grupė. Dalyvauja: Sigitas Mickis (klavišiniai), Aleksandras Ten (gitara). Trukmė – 90 min.

  Andrius Kaniava ir draugai. Dalyvauja: Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Trukmė – 90 min.

  https://www.pakartot.lt/album/laivas-restoranas - +37065648387
 • Grupė ,,Baltos varnos“

  Koncertinės programos:

  ,,Dar nedaviau Tau vardo“. Dalyvauja: Milda Andrijauskaitė Bakanauskienė (vokalas, gitara, smuikas), Teresė Andrijauskaitė (vokalas, gitara, smuikas), Tomas Urbanavičius (būgnai), Julius Bakanauskas (bosinė gitara), Tadas Dešukas (smuikas, mandolina).

  ,,Virsmas“. Kartu su styginių kvartetu ir perkusija.

  https://www.pakartot.lt/album/virsmas - +37067223266
  80
  min
 • Muzikinis spektaklis ,,Pabėgimas iš Trepsės namų“

  Tai istorija apie mergaitę, kokių pilna mūsų pasaulyje. Užtenka jai treptelėti kojele ir mama tenkina kiekvieną jos norą. Daugiausia tokių norų mergaitei iš miuziklo, žinoma, kildavo žaislų parduotuvėje! Taigi, jos kambarys buvo pilnas žaislų, tik šeimininkė jų nemylėjo ir jais nesirūpino. Vieną dieną pamirštos ir apleistos lėlės susivienijo ir suorganizavo pabėgimą. Palikusios Trepsės namus, jos sėdo į seną gerą “Trantą” ir pasileido į kupiną nuotykių kelionę. Kokia ji buvo, kas joje laukė, kokie netikėtumai pabėgėlius užklupo – viskas bus atskleista šiame spektaklyje.

  Režisierius Andrius Kaniava. Trukmė 75 min.

  http://tiny.cc/llnwfz - +37067223266
 • Vladas Bagdonas

  Autorinių dainų koncertinės programos:
  Solinė programa ,,Nuo 17 iki 70″.  Trukmė – 80 min.
  Su grupe ,,Liekantiems būti“. Dalyvauja: Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Eugenijus Kanevičius (kontrabosas), Gintaras Šulinskas (gitara), Sigitas Mickis (klavišiniai). Trukmė – 90 min.

  https://www.pakartot.lt/project/vladas-bagdonas - +37067223266
 • Kostas Smoriginas

  Geriausių dainų programa. Dalyvauja: Kostas Smoriginas (vokalas), Audrius Balsys (fortepijonas), Martynas Kuliavas (gitara). Trukmė – 80 min.

  Autorinių dainų programa su Vilnius Sinfonietta ir VDU kameriniu orkestru (dirigentas maestro Vytautas Lukočius).

  https://www.pakartot.lt/album/albumas5 - +37067223266
  80
  min.
 • Muzikinis spektaklis šeimoms ,,Angelų pasakos“

  „Angelų pasakos”– tai istorija apie danguje, ant debesies, gyvenančius arkangelus Mykolą ir Gabrielių, jų bičiulystę, darbus bei rūpesčius. Ar žinojote, kad angelai už nuveiktus darbus privalo atsiskaityti Dangiškajai Kanceliarijai? Tam ne visada lieka laiko, nes be maldų išklausymo ir žmonių gelbėjimo, svarbiausias ir pagrindinis angelų darbas – pasakų sekimas. O pasakų būna visokių: juokingų ir išradingų, kuriose gausu nuotykių ir išminties, taip pat piktų, kiaulysčių kupinų bei nesąžiningų. Pastarąsias mėgsta sekti kažkada angelu buvęs, bet žemai puolęs Liucipierius. Ar pavyks arkangelams atvesti velniūkštį į doros kelią, vaikai sužinos apsilankę spektaklyje ir išklausę visas pasakas iki galo…

  Režisierius Vytautas V. Landsbergis

  Vaidina Gediminas ir Ainis Stirpirščiai.

  https://www.pakartot.lt/album/angelu-pasakos/sedi-du-archangelai - +37067223266
  75
  min.
 • Gediminas Storpirštis

  Gediminas Storpirštis – Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas.

  Muzikinės programos:

  ,,Artistai“. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gediminas Storpirštis (vokalas, gitara), Ainis Storpirštis (vokalas klavišiniai). Trukmė – 80 min.

  ,,Metų laikai“. Autorinės dainos. Dalyvauja: Gediminas Storpirštis (vokalas, gitara), Darius Miniotas (perkusija), Vytis Nivinskas (kontrabosas), Jonas Krivickas (gitara). Trukmė – 90 min.

  ,,Trys mūzos“: eilės, dainos, teatro monologai. Dalyvauja: Gediminas Storpirštis. Trukmė 80 min.

  Vaikams:

  ,,Tarakonas iš vaikystės“. Dalyvauja: ediminas Storpirštis (vokalas, gitara), Ainis Storpirštis (vokalas klavišiniai). Trukmė – 80 min.

   

   

  https://www.pakartot.lt/project/gediminas-storpirstis - +37065648387
 • Saulius ir Jokūbas Bareikiai

  Aktoriai Saulius ir Jokūbas Bareikiai. Tėvo ir sūnaus duetas

  dainuoja autorines dainas. Saulius Bareikis (vokalas, gitara, smuikas), Jokūbas Bareikis (vokalas, gitara, klavišiniai). Trukmė 80 min.

  - +37067223266
  80
  min.
 • Olegas Ditkovskis ir Neda

  Dainų autorius ir atlikėjas Olegas Ditkovskis ir atlikėja Neda Malūnavičiūtė.

  Koncertinė programa ,,Muzikiniai monologai“.

  Duetu: Olegas Ditkovskis (vokalas, gitara), Neda Malūnavičiūtė (vokalas, fleita).

  Su grupe: Olegas Ditkovskis (vokalas, gitara), Neda Malūnavičiūtė (vokalas, fleita),

  Vytautas Labutis (sakosofonas), Richardas Banys (fortepijonas), Andrius Afinogenovas (bosinė gitara).

  Trukmė – 80 min.

  https://www.pakartot.lt/album/muzikiniai-monologai - +37067223266
  80
  min.
 • Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis

  Sauliaus Bareikio ir Olego Ditkovskio dainų programa – nuo naujausių baladžių iki kadaise skambėjusių ir publikos pamėgtų dainų: ,,Žalia žalia“, ,,Kai pasibels lietus“, ,,Jeigu kartais būtų“ ir kt. Trukmė – 80 min.

  https://www.pakartot.lt/album/virs-debesu - +37067223266
  80
  min.
 • A. Kaniavos monospektaklis ,,Tūla ir kiti“

  -O apie ką gi rašoma visais laikais? – pasmalsavau.

  – Apie meilę , mirtį ir vyną – oriai atsiliepė senutis.

  (Jurgis Kunčinas)

  Pjesė balsui ir pianinui. Jurgio Kunčino romano „Tūla“ ir apsakymų motyvais. Tai tiesiog pasakojimas apie meilę. Meilę Vilniui ir moteriai. Apie meilę, kuri lyg gelbėjimo ratas padeda gyvenimo dugną pasiekusiam herojui bent laikinai iškilti į paviršių ir įkvėpti gryno oro. Čia meilė – valkatiška ir dieviška, purvina ir tyra, girta ir sąmoninga, nuščiuvusi ir klykianti, bet tai vienintelė galimybė susirasti „kampelį dangaus, kuriame nereikėtų daryti žygdarbių“.

  - +37067223266
  105
  min.