Renginiai

 • Bardai tarp žvaigždžių: Kamanių šilelis

  Koncertas
  30
  spalio 2020 m. | 19:00
  VU planetariumas
 • Bardai tarp žvaigždžių: Kamanių šilelis

  Koncertas

  Koncertas perkeltas iš kovo 20 d., 19 val. Įsygit bilietai galios.

  —————————————————————————————————————————

  2020 m. spalio 30 d. 19 val. koncertų ciklas ,,Bardai tarp žvaigždžių” VU planetariume vienam vakarui keičia pavadinimą ir tampa ,,Kamanės tarp žvaigždžių”, nes pirmą kartą per devynerius metus čia pasirodymą surengs  grupė ,,Kamanių šilelis”. Aktoriaus Manto Zemlecko ir režisierės Kamilės Gudmonaitės duetas ruošia išskirtinį koncertą po žvaigždėmis. Abu kūrėjai prisipažįsta, kad nuo vaikystės labai mėgo planetarium: ,,Tai buvo vieta, kuri žadino klausimus ir telkė vaizduotę, o joje išmoktas žvaigždynų formas iki šiol atpažįstame, kai žiūrime į naktį”.

  Šis koncertas ypatingas dar ir tuo, kad tai bus vienas iš paskutinių ciklo „Bardai tarp žvaigždžių“ renginių prieš (planuojamą) VU planetariumo renovaciją, kai ši erdvė užsidarys keleriems metams.

  “Kartais lengvai psichodelinę ir visada iš širdies srūvančią muziką gaubs virš galvų tekančios žvaigždės, o pavasaris žibės, ir niekas nieko apie save nežinos” – kviesdami į koncertą sako Kamilė ir Mantas.

  Pakeliauti su ,,Kamanių šileliu”, prisiminti pamėgtas dainas, pasidalinti naujomis bei pasikrauti ,,dangiškos” energijos kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT”

   

  Bilieto kaina: 12 Eur, koncerto dieną – 15 Eur

  Bilietus platina TIKETA

  Daugiau informacijos www.bardai.lt arba el.paštu: koncertai@bardai.lt  / tel. 867223266

   

   

   

Generalinis rėmėjas