Renginiai

 • DRIVE IN: Andrius Kaniava| Koncertas Bistrampolio aerodrome

  Koncertas
  9
  gegužės 2020 m. | 16:00
  Bistrampolio aerodromas
 • DRIVE IN: Andrius Kaniava| Koncertas Bistrampolio aerodrome

  Koncertas

  Drive In: Andrius Kaniava | Koncertas Bistrampolio aerodrome

  2020 metų gegužės 9 dieną, 16 val. Bistrampolio aerodromas pavirs koncertine erdve. Joje dainuojantis aktorius Andrius Kaniava surengs geriausių dainų koncertą. Tokį pasiūlymą Andrius priėmė kaip didelį iššūkį ir žada jam ypatingai pasiruošti, nes tokį koncertą rengs pirmą kartą. ,,Keistas jausmas, kuomet sėdėdamas scenoje matysi vien automobilius, o plojimus atstos jų pypsėjimas“. Manau tokia patirtis bus įdomi ir žiūrovams. Tikiuosi šauniai praleisime laiką“ – sako atlikėjas Andrius Kaniava.

  Vieta pasirinkta ne atsitiktinai – Andrius Kaniava Motinos dienos proga planavo surengti naujos koncertinės programos ,,Naktis teatre“ pristatymą,  tačiau užklupęs virusas COVID-19 sujaukė visus planus. Bet pasaulyje randantis panašioms iniciatyvoms, Geros muzikos ekspertai bei Bistrampolio dvaras jungia pajėgas ir gegužės 9-ąją kvies apsilankyti koncerte.

  Bilieto kaina 12 eurų asmeniui. (ne daugiau 2 asmenų automobilyje*).

  Vaikui iki 12 metų – nemokamai.

  Vaikams nuo 13-18 metų – 5 eur*. (Būtina turėti amžių įrodantį dokumentą).

  Bilietus platina: tiketa.lt. (galios tik elektroniniai bilietai).

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt.

  REKOMENDACIJOS PRIEŠ ATVYKSTANT Į KONCERTĄ:

  1. Kiekvienas privalote įsivertinti savo sveikatos būklę ir nuspręsti, ar jo sveikatos galimybės leidžia apsilankyti koncerte. Jei jaučiate COVID-19 simptomus, tokius kaip Gerklės skausmas, kosulys, karščiavimas, didelis nuovargis, raumenų skausmas. dažnėjantis kvėpavimas, jokių būdu nevykite į renginį ir apie savo sveikatos būklę informuokite medikus. Jei esate rizikos grupėje – sergate lėtinėmis ligomis arba jums daugiau nei 60 metų, taipogi nerekomenduojame lankytis koncerte.
  1. * Kiekvienas atvykęs koncertą galės klausyti iš automobilio. Viename automobilyje galės būti ne daugiau dviejų klausytojų. Išskirtiniu atveju automobilyje galės būti daugiau asmenų, jeigu jie yra šeimos nariai. Galite būti paprašyti pateikti tai įrodantį dokumentą.
  2. Atvykus į renginio teritoriją, griežtai draudžiama išlipti iš automobilio.
  3. Bilietą reiks pateikti prie bilietų tikrinimo posto. Bilietas bus nuskanuotas iš telefono, neatidarius lango. Elektroninius bilietus būtina įsigyti iš anksto ir turėti su savimi atvykus į renginį savo telefone. Bilietų pardavimas sustabdomas likus valandai iki renginio pradžios. Nuo 16 valandos automobiliai nebebus įleidžiami.
  4. Automobilį parkuokite pagal teritorijoje dirbsiančio ir specialia apranga apsirengusio darbuotojo nurodymus taip, kad kiekvienas atvykęs turėtų galimybę patogiai matyti ir klausytis koncerto. Rekomenduotinas tarpas tarp automobilių – 2 metrai. 6. Atvykę į renginį dėvėkite apsaugines kaukes, laikykitės asmens higienos.
  5. 6.     Į teritoriją pateksite nuo 15:30 val., sutomobilių vietų skaičius yra ribotas.
  6. Renginys yra viešas ir gali būti filmuojamas bei fotografuojamas.
  7. Dideliu ekranu su vaizdu nuo scenos bei jaukiu garsu pasirūpins organizatoriai.
  8. Į aerodromą pateksite pro Bistrampolio dvaro teritoriją vadovaudamiesi nuorodomis.